Home
Batavia Petanque
Inschrijven
Activiteitenkalender
Nieuws
Nieuws in de media
Jeugdnieuws
Vereniging
Sponsors
Informatie
Fotoalbum
Filmpjes
Bedrijfsuitje
Mailinglist
Links
Contact
Documenten
Column
Gastenboek
Website
Image Image
   Home  
30-06-2007: ZEIST OPEN WEEKEND 2007

Zaterdagmorgen 30 juni is het Zeist Open Weekend gestart met het Triplettes Ranglijst toernooi en het Recreantentoernooi. Na een korte inleiding van voorzitter Kees Edelman van CdP "Les Cailloux" vond de officiele opening plaats door wethouder sportzaken van de gemeente Zeist, de heer Cees Berkhout. Na het uitgoooien van een butje en het plaatsen van de eerste bal kon het spektakel beginnen.
Klik op de foto voor een vergroting.

Winnaar van het triplettentoernooi werd het Belgische team van Bruno Pugliati; het team Dennis Mul en Jac Schillemans was de winnaar van het doublettentoernooi.
Voor de fotoreportages van beide dagen, klik hier voor het triplettentoernooi of klik hier voor het doublettentoernooi, of kijk onder de button fotoalbum.
Zie onder "lees meer" de uitslagen van beide dagen.

UITSLAGEN TRIPLETTES 30 JUNI 2007.

Hoofdtoernooi (ranglijst):
1e plaats: team Bruno Pugliari, Kristof Vrancken en Rudy Geldhof (België)
2e plaats: team Martin Bakker
3e/4e plaats: team Ahmed El Abassi / Bob van der Stappen

Troosttoernooi:
1e plaats: team Bob de Vroom
2e plaats: team Richie Monvoisin
3e plaats: team Aldert Hanemaaijer
4e plaats: team Andre van Helmondt

A-complementair:
1e plaats: team Italo Pialorsi
2e plaats: team Hans van Schaik
3e/4e plaats: team Noel Kempeneers / Henk van Boeschoten

B-complementair:
1e plaats: team Sofie Tjampens (B)
2e plaats: team Fabian Biesheuvel

UITSLAGEN RECREANTENTOERNOOI.

1e plaats: team Arie Lutteke
2e plaats: team Herman Sluijter

UITSLAGEN DOUBLETTES 1 JULI 2007.

Hoofdtoernooi (Ranglijst)
1e plaats: Dennis Mul en Jac. Schillemans
2e plaats: Noël Kempeneers en Edward Vinke
3e plaats: Bob de Vroom en Wietse van keulen
3e plaats: P.Darvish-Zadeh en C. Schellekens

A-complementaire
1e plaats: Ahmed el Abassi
2e plaats: Rudolph de Groot
3e plaats: Marwin van Diermen
3e plaats: Mourad el Ansari

Troosttoernooi
1e plaats: Hans Brouwer
2e plaats: Bas Velthuisen
3e plaats: Cristel van Maarsseveen
3e plaats: Ahmed Talhaoui

B-Complementaire
1e plaats: Ferry Rudolfs
2e plaats: Bram Bookelaar

UITSLAGEN RECREANTEN toernooi.

1e plaats: Eef en Annet van de Brink 5W +27
2e plaats: Scholman/Kramer 4W +32
2e plaats: Jan en Cobie Lambers 4W +32

 
< Vorige   Volgende >

Actueel
22-11-2014   10.30 uur
Open Utrechts Jeugd Doublette
23-11-2014   11.00 uur
Open Snerthusseltoernooi
25-11-2014   13.30 uur
Laddercompetitie
25-11-2014   19.30 uur
Open super melee
27-11-2014   13.30 uur
Open hussel
29-11-2014   09.30 uur
Jeugdtraining
29-11-2014   13.00 uur
WCTC (54 personen)
Wie is on-line?
colofon | copyright