Home
Vereniging
Bedrijfsuitje/Verhuur
Inschrijven
Activiteitenkalender
Zeist Open Weekend
Nieuws
Jeugdnieuws
Petanque Info
Nieuws in de media
Sponsors
Fotoalbum
Filmpjes
Links
Contact
Documenten
Column
Gastenboek
Website
Image Image Image
   Home arrow Zeist Open Weekend arrow 29 EN 30 JUNI 2013: FRANS TEAM WINT BATAVIA TRIPLETTEN- EN BELGISCH TEAM WINT DOUBLETTENTOERNOOI  
29 EN 30 JUNI 2013: FRANS TEAM WINT BATAVIA TRIPLETTEN- EN BELGISCH TEAM WINT DOUBLETTENTOERNOOI
De tiende editie van het BATAVIA Petanque en de 9e Zeist Open Weekend zit er weer op. Met bijna 520 deelnemers is dit weekend in Zeist weer terug op het succesniveau van 2011. In 2012 zat er een dip in de belangstelling voor het triplette gebeuren, maar dat is gelukking geheel hersteld, mede door de deelname dit jaar van maar liefst 18 buitenlandse teams. Niet alleen Frankrijk en België, maar ook Engeland en Israël waren vertegenwoordigd op dit inmiddels internationaal bekende toernooi, georganiseerd door Club de Petanque "Les Cailloux", samen met sponsor JDC-SPORT, importeur en distribiteur van OBUT.
Naast de twee internationale licentietoernooien vonden er ook twee promotietoernooien plaats, waar iedereen, dus ook zonder licentie, aan kon deelnemen.

Op bovenstaande foto's de winnaars (van links naar rechts) van het licentietoernooi voor triplettes (Georges Godart - Yannick Gamelin - Sebastien Nepveux), het promotietoernooi 1e dag (Bregina en Bert Fokkert), het licentietoernooi voor doublettes (Gert Quetin +Nico Claes) en het promotietoernooi 2e dag (Leo Roest en Wieger Bosma). Klik op de foto's voor een vergroting.
Voor een uitgebreide fotoreportage van beide dagen: KLIK HIER.
Voor alle uitslagen van beide dagen BATAVIA Petanque Zeist Open Weekend klik op: Lees meer....


UITSLAGEN BATAVIA PETANQUE ZEIST OPEN WEEKEND 2013

Zaterdag 29 juni

Triplette A toernooi:


1 Georges Godart + Yannick Gamelin + Sebastien Nepveux (Ronchin Petanque, Frankrijk)
2 Yves Pugliari + Karim Grattepanche + Samir Saidi(Colora Roeselare / Verbroedering / Schorpioen)
3/4 Didier Fifi + Nico Claes + Gert Quetin (Genebos Lummen / Boekt (Bel))
3/4 Laurent Lanthier + Olivier Huyghe + Saadna Assene (Ronchin Petanque, Frankrijk)

Triplette B toernooi:

1 Patrick Bosch + Rick Melssen + Sebastiaan Diemel (Les Cailloux)
2 Elke vd Linden + Lieke vd Voort + Katy Kamps (NVS NJBB)
3/4 Peter Bonarius + Driek de Wagt + Phil Copeland (De Gooiers)
3/4 Ludovic Gostiaux + Eddy Provost + Michel Liehart (Carvin, Frankrijk)Triplette C toernooi:

Triplette C toernooi:

1 Usiyahu Bashari + Amit Bashari + Eran Siri (National team Israel)
2 D. Raspe + E. Boekel + I. Kalivianakis (Les Taxateurs)
3/4 Kevin Vanbossuyt + Dries Laminé + Nicky Kockx (PC Haeseveld / PC Alosta)
3/4 Kevin van Lent + Patrick van Lent + Ingrid de Maeyer (PC Boom)

Promotietoernooi:

1 Bert en Bregina Fokkert
2 Karel Kuijk en Joop Tweebeeke
3 Wieger Bosma en Leo Roest


Zondag 30 juni:

Doublette A toernooi:


1 Gert Quetin + Nico Claes
2 Assene Saadna + Olivier Huyghe
3/4 Noel Kempeneers + Kees Koogje
3/4 Ludovic Gostiaux + Eddy Pruvost

Doublette B toernooi:

1 Erik Telkamp + Sjaak Spruijt
2 Bart Scholten + Edward Vinke
3/4 Kevin Spillet + Greg Davenport
3/4 Peter Bonarius + Cristel van Maarsseveen

Doublette C toernooi:

1 Alain Van Caeneghem + Paul Verplancke
2 Romulo van Stockum + Martin Bakker
3/4 André Zwaal + Cees de Ligt
3/4 Ivo Claes + Jente Melis

Doublette D toernooi:

1 Sebastiaan Diemel + Najib Elarkoubi
2 Charles Gelijn + Mario de Filippis
3/4 Wim Santhuizen + Onno Boermeester
3/4 Hans Peeters + Joey van Doorn

Promotietoernooi:

1 Wieger Bosma en Leo Roest
2 Bert Fokkert en Hans van Zutphen
3 Trudy van Altena en Hannie te Riele
 
< Vorige   Volgende >

Actueel
21-01-2018   11.00 uur
Gehaktballentoernooi voor sextetten
23-01-2018   13.30 uur
MĂȘlee leden
23-01-2018   19.30 uur
Open super melee
25-01-2018   13.30 uur
Open hussel
27-01-2018   12.00 uur
NPC
30-01-2018   13.30 uur
Laddercompetitie
30-01-2018   19.30 uur
Open super melee
colofon | copyright