Home
Vereniging
Bedrijfsuitje/Verhuur
Inschrijven
Activiteitenkalender
Zeist Open Weekend
Nieuws
Jeugdnieuws
Petanque Info
Nieuws in de media
Sponsors
Fotoalbum
Filmpjes
Links
Contact
Documenten
Column
Gastenboek
Website
Image Image Image
   Home arrow Jeugdnieuws arrow 17-05-2014: 23e EDITIE OPEN UTRECHTS JEUGD KAMPIOENSCHAP WEER INTERNATIONAAL  
17-05-2014: 23e EDITIE OPEN UTRECHTS JEUGD KAMPIOENSCHAP WEER INTERNATIONAAL
Met 20 deelnemende triplettenteams, waaronder 9 Belgische teams, was de 23e editie van het Open Utrechts Jeugd Kampioenschap weer een internationaal jeugdtoernooi in Zeist, waar er in Nederland maar weinig van zijn. De drie deelnemende pupillenteams hebben met de aspiranten meegedaan, zodat ook zij een volwaardig toernooi konden spelen. Het beste pupillenteam was het team van Lorenzo Presutti, Emma De Valck en Vic Wollants (PFV). Het beste aspirantenteam was het team van Valentino Peeters, Bo Reker en Lotte van Bergenhennegauwen (NJS) en het beste juniorenteam was het team van Elior van Klaveren, Mauro Saunier en Yannieke Baks (DGW / LBF / Jeu de Bommel) op de foto's van links naar rechts; klik op de foto's (met dank aan René Melssen) voor een vergroting.
Aardig om te vermelden is, dat er bij zowel de junioren als aspiranten een Nederlands team heeft gewonnen. Door het internationale karakter en niet in de laatste plaats het mooie weer was ook deze editie van het Open Utrechts Jeugd Kampioenschap weer uitermate succesvol.
Voor alle uitslagen klik op: Lees meer...
Uitslagen 23e editie Open Utrechts Jeugd Kampioenschap:

Pupillen:
1 Lorenzo Presutti + Emma De Valck + Vic Wollants (PFV pupillen)
2 Tristan de Leeuw + Gaston van den Berg + Lars Telkamp (RPC Les Cailloux pupillen)
3 Sanne van Ieperen + Daan van Driel + Sven Hakkennes (Les Cailloux / Folatre pupillen)

Aspiranten:
1 Valentino Peeters + Bo Reker + Lotte van Bergenhennegauwen (NJS Aspiranten)
2 Chelsea Van Hul + Jarno Nieuwinckel + Kimberly Thomas (PFV aspiranten 3)
3 Nick Thomas + Gregory Thysbaert + Dries Wollants (PFV aspiranten 2)
4 Matthew Bens + Siemen Claes + Brenden Reynaert (PFV aspiranten 1)
5 Jobbi Schefferlie + Niels Saurel + Katie van Bergenhennegauwen (NJS Aspiranten)
6 Roby van Rooijen + Rens de Roos + Jessica Klaverwal (NJS Aspiranten)

Junioren:
1 Elior van Klaveren + Mauro Saunier + Yannieke Baks (DGW / LBF / Jeu de Bommel junioren)
2 Joren D'Heedene + Thijs Deneir + Thomas Thomas (PFV junioren 1)
3 Gideon Schrauwen + Vince Exalto + Sven Balk (ERPV de Bommequet/Atlantic Boules/JBH junioren)
4 Bram De Vos + Thomas Bens + Cedric Smulders (PFV junioren 2)
5 Sara Nolmans + Jordy Seron + Sacha De Koninck (PFV junioren 3)
6 Romulo van Stockum + Arjan de Jongh + Raynold de Leeuw (Mix junioren)
7 Ina Renders + Ines Mannaerts + Kyano Van Meirhaeghe (PFV junioren 4)
8 Thomas Boekhout + Bas Lutjenkossink + Femke van Ieperen (RPC Les Cailloux junioren)
9 Mario Blom + Mendy Vermeulen + Toby Rouwhorst ('t Dupke / l'Esprit / Heerlen junioren)
10 Ellen Walrave + Michiel Stoop + Nikita Holslag (Petangeske / Les Pointeurs / JBC 't Harde junioren)
11 Anne van Mens + Marsha Nuijten + Diede Lutjenkossink (RPC Les Cailloux junioren)
 
< Vorige   Volgende >

Actueel
21-01-2018   11.00 uur
Gehaktballentoernooi voor sextetten
23-01-2018   13.30 uur
MĂȘlee leden
23-01-2018   19.30 uur
Open super melee
25-01-2018   13.30 uur
Open hussel
27-01-2018   12.00 uur
NPC
30-01-2018   13.30 uur
Laddercompetitie
30-01-2018   19.30 uur
Open super melee
colofon | copyright