Home
Vereniging
Bedrijfsuitje/Verhuur
Inschrijven
Activiteitenkalender
Zeist Open Weekend
Nieuws
Jeugdnieuws
Petanque Info
Nieuws in de media
Sponsors
Fotoalbum
Filmpjes
Links
Contact
Documenten
Column
Gastenboek
Website
Image Image Image
   Home  
21-11-2015: JUBILEUM EDITIE OPEN UTRECHTS JEUGD KAMPIOENSCHAP

Aan de jubileum editie van het Open Utrechts Jeugdkampioenschap namen vijftien teams deel.
Het was voor de 25e keer dat dit jeugdtoernooi werd gehouden bij CdP Les Cailloux.
Tien juniorenteams, vier aspirantenteams en een pupillenteam. Bij de junioren werden Wessel Geertse en Michiel Stoop (Petangeske / Les Pointeurs) eerste, na een spannende finale (13-10) tegen Jobbi Schefferlie en Gideon Schrauwen (Les Boulistes / ERPV Bommequet) die dus een eervolle tweede plek behaalden.
Derde werden Valentino Peeters en Mario Blom (CdP Heerlen / JBC De Walnoot). De aspiranten en pupillen speelden een halve competitie en na vier partijen waren er twee teams die alle wedstrijden tot dan hadden gewonnen, waarmee er voor deze categorie ook een echte finale werd gespeeld.
Uiteindelijk werden Gregory Koolwijk en Rens de Roos (PVN / Blede boulers) eerste en Lars Telkamp en Tristan de Leeuw (Les Cailloux) tweede.
Derde werden Rody Bayens en Rachel van Rooijen (PV Wij liggen / OSB Bodegraven).
Klik op de foto’s voor een vergroting van de prijswinnaars en zie onder "lees meer..." het volledige overzicht met uitslagen.

Uitslag

Junioren

1

Wessel Geertse + Michiel Stoop (Petangeske / Les Pointeurs junioren)

2

Jobbi Schefferlie + Gideon Schrauwen (Les Boulistes / ERPV Bommequet junioren)

3

Valentino Peeters + Mario Blom (CdP Heerlen / JBC De Walnoot junioren)

4

Niels Saurel + Marsha Nuijten (Zwijntje / Les Boulistes junioren)

5

Tycho van Dijk + Charissa de Blij (JBC Plop / l'Ammerzo junioren)

6

Mendy Vermeulen + Mauro Saunier (L\'Esprit / PUK junioren)

7

Lars de Roos + Riccardo Chiriatti (JBV Lemsterland/Boel Plezier junioren)

8

Jessica Klaverwal + Lars Adriaanse (Middelburg junioren)

9

Diede Lutjenkossink + Sanne van Ieperen (Les Cailloux junioren)

10

Katie van Bergenhenegouwen + Lotte van Bergenhenegouwen (Midi junioren)

Aspiranten en pupillen

1

Gregory Koolwijk + Rens de Roos (PVN / Blede boulers aspiranten)

2

Lars Telkamp + Tristan De Leeuw (Les Cailloux aspiranten)

3

Rody Bayens + Rachel van Rooijen (PV Wij liggen / OSB Bodegraven aspiranten)

4

Quinten Luisman + Sammy Hoogerheide (ABA Rijswijk pupillen)

5

Myrthe Adriaanse + Jakob Huitsing (Middelburg / Pres le But aspiranten)


 
Volgende >

Actueel
25-11-2017   12.00 uur
NPC
28-11-2017   13.30 uur
MÍlee leden
28-11-2017   19.30 uur
Open super melee
29-11-2017   20.00 uur
Algemene Ledenvergadering
30-11-2017   13.30 uur
Open hussel
05-12-2017   13.30 uur
Laddercompetitie
05-12-2017   19.30 uur
Open euro doublette
Wie is on-line?
colofon | copyright